به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز، عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در معارفه سرپرست فرمانداری علی آبادکتول در سومین جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: شرایط امروز کشور بسیار سخت و ویژه است،صادرات نفتی ما به صفر رسیده است و در سه ماهه اول سال صادرات غیر نفتی ما ۴۲ درصد کاهش یافته است.

وی افزود: متاسفانه مراودات ما نیز با کشورهای همسایه کاهش یافته است و پاندمی کرونا نیز این عمل را افزایش داده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان بیان کرد: دسیسه هایی که آمریکا و ترامپ نیز شکل داده اند این است که مردم را از آرمان ها و اصول اولیه خود دور کنند و ما هم قسم هستیم که تا آخرین قطره خون خود پاسدار آرمان های امام راحل، رهبری معظم و نظام باشیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: در این شرایط سخت بیش از هر زمانی نیازمند سرپا گوش دادن به منویات رهبری معظم انقلاب، تلاش، سختکوشی، مجاهدت، همراهی، وفاق و در کنار هم بودن هستیم.

وی در خصوص تغییر فرمانداران در استان گفت: سیاست وزارت کشور استفاده از ظرفیت نیروی انسانی جوان و کارآمد درون سازمانی خود است تا بتواند با تزریق نیروی جوان و سرمایه های اجتماعی خود به پست های مدیریتی شاهد تلاش و کوشش بیشتر باشد.

وی ادامه داد: اصحاب رسانه باید باعث ایجاد همدلی و همبستگی بین مردم باشند،اصحاب رسانه و روابط عمومی ها بذر امید را در جامعه تزریق کنند.

چراغعلی اظهارداشت: عملکرد تک تک مسئولین شهرستان علی آباد کتول را رصد می کنیم و از فرماندار شهرستان و دیگر مسئولین می خواهم که در قالب اتاق های فکر از ظرفیت ها و پتانسیل های انسانی علی آبادکتول استفاده کنند.

وی گفت: کار روابط عمومی نصب بنر نیست، یکی از وظایف مهم روابط عمومی ها ایجاد امید در بین جامعه است و حلقه اتصال بین مردم و مسئولین هستند و باید مشکلات را به گوش مسئولین برسانند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان یاد آور شد: شهرستان علی آبادکتول مهد انقلابیون قبل از انقلاب بوده است که جان خود را برای این نظام فدا کردند، باید از این ظرفیت های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی این شهرستان به جهت رشد، توسعه و همفکری استفاده کرد.

در پایان محسن سوخته سرایی سرپرست جدید فرمانداری علی آبادکتول گفت؛ ما در یک شرایط سخت و خاصی قرار داریم و یکی از راهکارهایی که می تواند از این شرایط بیرون بیاییم همدلی، از خودگذشتگی، کار شبانه روزی و به معنای واقعی کلمه کار جهادی که رهبری معظم انقلاب همیشه بدان توجه دارد، می باشد.

وی اذعان کرد: تمامی سعی خود را خواهم کرد که در راستای بیانات مقام معظم رهبری، سیاست های دولت و رهنمودهای استاندار گلستان قدم بردارم و از ظرفیت های علی آباد کتول در جهت رشد و پیشرفت استفاده خواهم کرد.

سرپرست جدید فرمانداری علی آبادکتول افزود: علیرغم تمام کمبودها، مشکلات و معضلات، دولت تدبیر و امید توانسته اقدامات مثبت، شاخص و پروژه های مهم و محوری را در استان به بهره برداری برساند و باید تلاش کنیم که این مسیر را با سرعت و همت بیشتری طی کنیم.

در پایان از زحمات حسن هدایتی کتولی فرماندار سابق تثدیر و محسن سوخته سایی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری علی آبادکتول معرفی شد./تصاویر

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :