به مناسبت آغاز هفته خبرنگار،پایگاه خبری کمالان نیوز پیام تبریکی را صادر کرد، متن این پیام بدین شرح است؛

به نام خداوند نقش و نگار

اقتضای جان چو ای دل آگهی است

هرکه آگه تر بود جانش قوی است

 هفته خبرنگار تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند.

هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه را که روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات صحیح، فوری و مناسب است را تبریک عرض می‌نمایم.

هفته خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبهاست تا در این ایام پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های پرتلاش و فرهیخته که در راه روشنگری به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند، باشد.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه کتول و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است.

آغاز هفته خبرنگار را به فعالان خستگی ناپذیر عرصه اطلاع رسانی و همکاران ارجمندمان در شهرستان علی آبادکتول و استان گلستان تبریک می گوئیم.

پایگاه تحلیلی خبری کمالان نیوز

۱۷ مرداد ۱۳۹۹

این خبر را به اشتراک بگذارید :