دبیر مجمع نمایندگان استان اظهارداشت: برخورد قاطع و قانونی با اراذل و اوباش از مطالبات مردم و مسئولان است. 

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز، رحمت اله نوروزی نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در جلسه مجمع نمایندگان استان در بندرترکمن، گفت: مردم و مسئولان قدردان زحمات خالصانه و جهادی پلیس در راه تامین نظم و امنیت هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گلستان تصریح کرد: امنیت زیربنای سایر فعالیت های جامعه بوده و بدون آن هیچ طرح و برنامه ای اجرا نخواهد شد لذا همگی باید برای تولید و تامین امنیت یاریگر پلیس باشیم.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: برخورد قاطع و قانونی با اراذل و اوباش و مخلان آسایش و آرامش مردم، از مطالبات آحاد جامعه بوده و عملکرد نیروی انتظامی در این مسیر موفقیت آمیز بوده است.

نوروزی با اشاره به رشادت های پلیس در انجام ماموریت های محوله، گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، کارکنان خدوم ناجا را مجاهدان فی سبیل الله نامیدند که این افتخار بسیار بزرگی برای پلیس اسلامی است.

وی با تاکید بر اجرای تعاملات هرچه بیشتر پلیس با نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اولویت کاری پلیس تامین نظم و امنیت است و نیروی انتظامی با حضورهوشمندانه خود در مناسبت های مختلف و عمل خود در اجرای طرح های انتظامی اجتماعی نشان داد که با بصیرت کامل و پیروی از اوامر فرماندهی معظم کل قوا( مدظله العالی) در ایجاد امنیت مطلوب پای کار بوده و با تمام توان این حضور خود را به عرصه ظهور رساند.

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان تاکید کرد: همه دستگاه ها و سازمان های متولی باید در راستای برقراری نظم و امنیت به پلیس کمک کنند چرا که تامین امنیت وظیفه ای همگانی بوده و از عهده یک سازمان به تنهایی برنمی آید./پلیس

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :