رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان علی آباد کتول اظهارداشت: جهت مدیریت هزینه ها استفاده از مصالح رودخانه ها در زیرسازی و مرمت محورها و جاده ها را در دستور کار قرار دادیم.

به گزارش کمالان نیوز: احمد شکی رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان علی آبادکتول در گفتگو با خبرنگار کمالان نیوز گفت: با توجه به کاهش اعتبارات و پایین آوردن هزینه ها در شهرستان، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان در پروژه های انجام شده خود از مصالح رودخانه ای جهت مرمت و احداث زیرسازی جاده ها استفاده کرده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای علی آبادکتول اذعان کرد: وجود سیلاب متعدد و طغیان رودخانه ها همه ساله در کنار خسارت های بجا مانده، می توان آن را به یک فرصت جهت استفاده بهتر از بستر آن در زیرسازی جاده ها و محورهای مواصلاتی قلمداد کرد.

وی افزود: انتظار داریم شوراها و دهیاران روستاها در این زمینه با ما همکاری کنند تا در جهت خدمات دهی بهتر بتوانیم گام های اساسی برداریم.

شکی در خاتمه تصریح کرد: تعریض محور فاضل آباد_شیرنگ بطول ۵ کیلومتر، احداث راه روستایی ارازگل_بلوچ آباد بطول ۲.۲ کیلومتر، احداث راه دسترسی مزار رحمت آباد بطول ۶۰۰ متر، تکمیل و بهسازی باند شرقی  محور مزرعه_سنگدوین بطول ۲ کیلومتر، تعریض باند غربی شهر مزرعه کتول بطول ۱.۵ کیلومتر، تعریض محور دسترسی امام زاده اسماعیل ساورکلاته بطول ۵۰۰ متر، تعریض و تبدیل بریدگی نوک منقاری حکیم آباد به دوربرگردان عریض با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد از جمله اقدامات این اداهر در این روش بوده است.

????????????????
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :