به گزارش گزارش گروه اجتماعی کمالان نامه، مراسم افتتاح متمرکز ۱۷ پروژه عمرانی بخش کمالان شهرستان علی آباد کتول با اعتباری بالغ بر ۷۶۵ میلیون تومان، با حضور فرماندار، امام جمعه و روحانیت معزز، بخشداران مرکزی و کمالان و مسئولین ، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای تابعه در مسجد جامع روستای رحمت آباد برگزار شد.

محسن سوخته سرایی فرماندارعلی آبادکتول درآیین افتتاح پروژه های عمرانی بخشداری کمالان، گفت: همه مسئولین شهرستان وظیفه دارند ، در مدت زمان باقیمانده از عمر دولت دوازدهم ، ضمن حساس بودن به مشکلات مردم ، تمام تلاش خویش را برای رفع آن بکار گیرند.

وی درخصوص عملکرد و اقدامات ۸ ساله دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان تصریح کرد: علی رغم وجود تمام مشکلات و تحریم های ظالمانه بر علیه ملت و دولت ایران، در طی این مدت ۲۵۱۵ پروژه عمرانی و طرح تولیدی اشتغالزا با اعتبار ۱۶۳۶ میلیارد تومانی در سطح شهرستان انجام شده است.

سوخته سرایی در پایان با اشاره به طرحهای حوزه روستایی ،یادآور شد: در دهه فجر امسال ، در حوزه روستایی ۱۸۲ پروژه عمرانی و طرح تولیدی و اشتغالزا ، با اعتبار ۱۰۵ میلیارد تومان و اشتغال ۵۰ نفر در سطح روستاهای شهرستان، انجام شده است. 

 در این مراسم محمد کوهستانی بخشدار کمالان به ارائه گزارش در خصوص برنامه ها و اقدامات حوزه روستایی بخش کمالان پرداخت و خاطرنشان کرد: در ادامه کار و در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به روستائیان عزیز ، از همه مسئولین شهرستان و استان درخواست مساعدت و یاری داریم .

حجج اسلام قنبری و امیریان امام جمعه فاضل آباد و امام جماعت مسجد جامع رحمت آباد نیز در سخنانی ، توطئه های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی که همیشه و در همه حال ، در حال طرح ریزی نقشه های شوم هستند و قصد دارند دستاوردهای نظام را کم رنگ و ناچیز جلوه کنند ، را گوشزد کردند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :